• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48
Азовпромсталь
  • Металлопрокат из Мариуполя

    На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
  • Поставки металлопроката под

    Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

Вибір рушникосушарок Hygge Family

Вибір рушникосушарок Hygge Family

Рушникосушарки є важливим елементом сучасної ванної кімнати, поєднуючи в собі практичність та естетику. Сушарки для рушників Hygge Family відрізняються своїм унікальним дизайном, високою якістю та функціональністю, що робить їх ідеальним вибором для будь-якого інтер’єру. Крім того, бренд представлений відмінним асортиментом на hygge-families.com/uk/products/, здатним задовольнити потреби найвибагливіших покупців. 

Особливості рушникосушарок Hygge Family

Електричні рушникосушарки Hygge Family мають такі переваги:

  • економічність
  • легкість в установці
  •  незалежність від опалювальної системи
  • можливість використання протягом всього року

 Рушникосушарки оснащені терморегуляторами, таймерами, можуть мати різні режими нагріву.

Ефектний дизайн та енергоефективність Hygge Family

Рушникосушарки Hygge Family вирізняються сучасним скандинавським дизайном, що відмінно доповнює інтер’єр будь-якої ванної кімнати. Вони можуть мати різні кольорові рішення та форми, що дозволяє підібрати модель, яка ідеально впишеться у ваш простір.

Вироби виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі, що забезпечує довговічність та стійкість до корозії. Використання екологічно чистих матеріалів гарантує безпеку та здоров'я користувачів.

Завдяки використанню сучасних технологій, рушникосушарки Hygge Family споживають мінімум енергії, що дозволяє знизити витрати на електроенергію та зменшити вплив на навколишнє середовище.

Функціональність

Багато моделей оснащені додатковими функціями, такими як таймери, термостати, сенсорні панелі управління. Це дозволяє налаштувати роботу пристрою за індивідуальними потребами користувача, забезпечуючи максимальний комфорт.

Простота монтажу та обслуговування

Рушникосушарки Hygge Family легко монтуються та обслуговуються. Інтуїтивно зрозуміла інструкція з встановлення дозволяє швидко і без проблем інтегрувати прилад у ванну кімнату.

Рушникосушарки Hygge Family – це оптимальне поєднання стилю, функціональності та інновацій. Вони забезпечують комфорт та затишок у вашій ванній кімнаті, при цьому відповідаючи високим стандартам якості та естетики. Асортимент рушникосушарок Hygge Family включає різні моделі, що відрізняються дизайном, розмірами, потужністю та функціональними можливостями. Незалежно від ваших потреб і вподобань, в асортименті Hygge Family ви зможете знайти ідеальне рішення для свого дому. Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации