• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48
Азовпромсталь
 • Металлопрокат из Мариуполя

  На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
 • Поставки металлопроката под

  Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

Особливості якісних гальмівних колодок

Особливості якісних гальмівних колодок

Безпека будь-якого легкового автомобіля залежить від десятків чинників. Але, на першому місці завжди буде залишатися гальмівна система. Використовуючи підбір колодок, можна максимально точно знайти необхідні деталі до свого автомобіля, навіть з урахуванням особливих потреб. Замовити доставку в своє місто або селище, щоб мати змогу вчасно відремонтувати попередні, зношені гальмівні колодки.

Як працюють якісні запчастини

Гальмівна система повинна бути передбачуваною. Тобто, при натисканні на педаль, водій повинен бути впевненим, що автомобіль встигне знизити швидкість, навіть до повної зупинки, за певний час та відстань до перешкоди. Тільки якісна, оригінальна продукція від світових виробників може гарантувати наступні переваги під час повсякденної експлуатації транспортного засобу:

 1. Відсутність чорного пилу на дисках коліс автомобіля.
 2. Навіть у вологому стані гальмівна система продовжує працювати.
 3. Під час поїздки колодки не видають неприємних звуків.
 4. Повільний, та рівномірний знос деталей.
 5. Під час заміни колодки ідеально підходять замість зношених.

 Сучасні гальмівні колодки зроблені з композитного матеріалу. Тобто, в їх складі є декілька речовин, направлених на досягнення одразу декількох цілей. Фрикційна частина направлена на те, щоб одночасно створювати необхідне тертя об металевий гальмівний диск, та одночасно створювати спротив передчасного зносу.

Як довго можуть служити колодки

Все залежить від індивідуальних умов експлуатації транспортного засобу. Важкий автомобіль, постійно завантажений пасажирами та корисним вантажем, буде створювати додаткові навантаження на гальмівні колодки. Відповідно, вони будуть швидше втрачати свою робочу товщину накладки. Але це нормальний перебіг подій. Також, на термін строку служби впливають і інші, не менш важливі чинники:

 • періодичні чи постійні поїздки по ґрунтовим дорогам;
 • регулярне потрапляння в дощ або у вологе середовище;
 • схильність до агресивного стилю водіння в місті;
 • потреба додатково перевозити причіп с великим вантажем;
 • перегрів гальмівних колодок в місті, гірській місцевості.

Якісні колодки будуть досить універсальним засобом безпеки під час поїздок містом та швидкісними трасами. Обираючи серед асортименту які найкращі, не варто забувати, що в першу чергу потрібно обирати пару відповідно до марки авто та наявної гальмівної системи. Тільки в цьому випадку оригінальна пара колодок гарантовано підійде під час заміни в майстерні.Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации