• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48, +38 (097) 475-20-95
Азовпромсталь
  • Металлопрокат из Мариуполя

    На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
  • Поставки металлопроката под

    Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

Перевезення меблів, предметів інтер'єру та посуду

Перевезення меблів, предметів інтер'єру та посуду

Очевидно, що організація переїзду досить кропітка і відповідальна робота, що вимагає часу, досвіду і підготовки. Одна з основних проблем, з якою стикаються домашні переїзди - перевезення меблів. Незважаючи на ґрунтовність і масивність цих виробів, вони в достатній мірі схильні до утворення тріщин, появи подряпин, відколів, вм'ятин і іншим механічних пошкоджень.

Дуже часто, замовляючи вантажне таксі, клієнти хочуть отримати весь комплекс послуг компанії-перевізника з організації транспортування меблів та інших домашніх речей. В цьому випадку етапи роботи будуть наступними:

- оцінка фахівцями компанії кількості і особливостей вантажу, що перевозиться;

- підбір спеціалізованого автомобіля;

- підготовка речей до транспортування;

- доставка, вивантаження та збирання меблів. Останнє при необхідності.

Нерідко клієнти мувінгових компаній підготовку речей до транспортування беруть на себе.

Підготовка меблів до перевезення

Оптимальне рішення - спершу розібрати всі шафи, столи і полиці. Оскільки дана процедура у недосвідченого користувача може зайняти багато часу і сил, краще звернутися до фахівців. Двері меблевих стінок і інші масивні деталі досить обернути пакувальної папером або поліетиленовою плівкою. Внутрішній вміст корпусних меблів також упаковується в плівку або гофрокартон.

Що стосується перевезення меблів у Львові не підлягають розбиранню, то при її транспортуванні слід ретельно закріпити всі рухомі елементи на зразок ящиків або дверцят, а також отримати зсередини все сторонні об'єкти.

Розбірна м'які меблі прекрасно перевозиться по частинах. В основному це рама, спинки, сидіння, боковини з підлокітниками, передня царга і подушки. Однак і тут розбір краще довірити фахівцям, щоб самостійно не зіпсувати улюблені дивани та крісла. Деякі механізми краще пов'язувати або фіксувати іншим чином, щоб уникнути їх спрацьовування в невідповідний момент. Захищається м'які меблі спеціальними плівками, що вбереже її від бруду, пилу, зачіпок і інших негативних впливів. Натуральну шкіру краще обернути щільною тканиною або використовувати універсальний чохол.

Підготовка предметів інтер'єру і посуду

Для упаковки дзеркал і інших подібних предметів використовується повітряно-бульбашкова плівка і лист гофрокартону, що закриває лицьову поверхню. Люстри перевозяться у відповідних коробках, порожній простір яких заповнюється будь-яким амортизирующим пакувальним матеріалом.

Посуд загортається в пакувальний папір або плівку і щільно укладається в коробку, щоб уникнути утворення зайвого вільного простору. Чим щільніше тарілки притиснуті один до одного, тим більше ймовірності довести їх без втрат. Чарки і келихи упаковуються стоять на ніжці, всупереч поширеній стереотипу про лежачому їх положенні.

Акваріуми, вази, статуетки та предмети мистецтва упаковуються за допомогою пінобабла, що складається з декількох шарів бульбашкової плівки товщиною в чотири міліметри і одного-двохміліметрового шару спіненого поліетилену.Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации