• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48, +38 (097) 475-20-95
Азовпромсталь
 • Металлопрокат из Мариуполя

  На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
 • Поставки металлопроката под

  Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

Поліетиленова або паперова упаковка

Поліетиленова або паперова упаковка

Полімери відносно недавно з'явилися в сучасному суспільстві. Але, стрімко завоювали популярність, масово в минулому витісняючи натуральну сировину для пакувальної продукції https://wellpacks.com.ua/. Але, чи вигідно використовувати пластиковий пакет. Зараз у сфері пакувальної продукції є особливо широкий вибір поліетиленових та паперових упаковок практично на будь-який смак.

Переваги полімерної упаковки

Головний чинник, чому поліетиленові пакети набули такого великого поширення – мінімальна вартість виробництва однієї одиниці. Фактично всі полімери, це умовно побічний продукт при перегонці нафти на бензин чи дизельне паливо. Крім цього, готовий пакет має не лише мінімальну вартість, а й інші важливі переваги в процесі експлуатації;

 1. Стабільна надійність із підвищенням вологості.
 2. Може повторно використовуватись до повного руйнування.
 3. Переробляється, якщо потрапляє в потрібний контейнер.
 4. Пластик не схильний псувати продукцію усередині упаковки.
 5. Має практично необмежений термін зберігання.

Проте, полімер має один істотний недолік. Люди не схильні віддавати полімерні пакети у переробку, просто викидаючи його після одиничного використання разом із побутовими відходами. Отже, такі пакети є причиною забруднення довкілля. Але грамотне використання вирішує проблему.

Особливості паперової упаковки

З одного боку, такий вид пакетів та іншого виду тари добре піддається переробці. Навіть якщо потрапляє на полігони для сміття зі звичайними побутовими відходами, папір не стає причиною екологічної катастрофи. Але паперове виробництво пов'язане з великими витратами енергетичних ресурсів та упаковка легко подається руйнуванню з підвищеною вологістю. До переваг вибору можна віднести:

 • на папір найпростіше нанести логотип;
 • такий пакет виглядає набагато привабливіше за пластик;
 • ідеально поєднується з продукцією з натуральних матеріалів;
 • в міру псування легко утилізувати або віддати на переробку.

Фактично кожен замовник може самостійно вибирати тип упаковки, ґрунтуючись на особливостях самої продукції. Чим більше вибір, тим простіше й точніше можна підібрати оптимальну упаковку під свою продукцію. Для прикладу, більшість харчових продуктів вигідніше загортати у поліетилен. Паперовий аналог краще застосовувати для побутової хімії, косметики, подарунків на будь-які свята.Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации