• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48, +38 (097) 475-20-95
Азовпромсталь
 • Металлопрокат из Мариуполя

  На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
 • Поставки металлопроката под

  Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

Автосервіс у Львові «Ірен»

Автосервіс у Львові «Ірен»

Якщо транспортний засіб втратив працездатність, потрібно повернути його до робочого стану. Зробити це можна звернувшись до фахівців надійного автомобільного сервісу. Свої рішення пропонує СТО Львів під назвою «Ірен». Це компанія, яка пропонує багато послуг клієнтам. Ознайомимося з ними детальніше.

Спектр послуг у сфері ремонту автомобілів

Компанія пропонує дуже багато послуг, які дадуть змогу повернути автомобіль в працездатний стан. Серед найбільш популярних можна відокремити:

 • Діагностичні заходи. До цієї категорії входять послуги ремонту ходової частини, двигуна, рідин та інші. Фахівці виконують діагностику на якісному комп’ютерному обладнанні.
 • Розвал сходження. Для виконання цієї послуги використовується найсучасніший розвальний стенд. Це дозволяє робити діагностику по технології 3D геометрії коліс.
 • Обслуговування транспортних засобів усіх моделей та марок. Фахівці здійснюють заміну мастил, фільтрів, свічок, гальм, ГРМ та інших механізмів авто.
 • Послуги автомобільного електрика. До цієї категорії можна додати послуги з ремонту проводки, встановлення сигналізації, ксенону, парктроніків.
 • Ремонт ходової частини авто. Це складний вид ремонту, який потребує не тільки певних знань, але й застосування надійного в експлуатації обладнання. Ремонт ходовки складається з заміни стійок амортизаторів, пружин, балки, ресор, ступиці, пильників та інших частин.
 • Ремонт систем автомобільного кондиціювання. Фахівці можуть провести діагностику кондиціонерів, замінити трубки, радіатори, компресори та провести дезінфекцію системи.

Таким чином, спектр послуг, дійсно, великий. Варто лише обрати необхідні та звернутися до автосервісу. Фахівці проконсультують по усім питанням.

Як замовити послуги автосервісу «Ірен»?

По запиту Львів СТО автосервіс пропонує різноманітні послуги по ремонту та діагностики частин транспортних засобів різних марок.

Також фахівці компанії пропонують послуги шиномонтажу. Вони виконують будь-які завдання з колесами та шинами незалежно від рівня складнощів. Вони займаються рихтуванням та зварюванням дисків, проводять бортування. Приймають шини на сезонне зберігання. При необхідності можна замовити запчастини для ремонту. Автосервіс пропонує надійні та якісні запчастини за доступними цінами. Дізнатися усі подробиці ремонту можна за номером на сайті або звернувшись до СТО.Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации