• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48
Азовпромсталь
  • Металлопрокат из Мариуполя

    На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
  • Поставки металлопроката под

    Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

Вогнезахисні фарби - спосіб підвищити клас вогнестійкості сталевих конструкцій

Вогнезахисні фарби - спосіб підвищити клас вогнестійкості сталевих конструкцій

Залежно від призначення та умов експлуатації, сталеві конструкції можуть підлягати певним вимогам щодо вогнестійкості. Для захисту сталевих поверхонь від поширення вогню та збереження інтегритету конструкцій існують вогнезахисні фарби.

Вогнезахисні фарби - це спеціальні композиції, які призначені для захисту поверхонь від впливу високої температури та вогню. Вони можуть застосовуватись на різних матеріалах, включаючи сталь, бетон та дерево.

Клас вогнестійкості визначається часом, протягом якого конструкція збереже свою цілісність під впливом вогню. Найпоширеніші класи вогнестійкості для сталевих конструкцій - це R30, R60, R90 та R120. Ці класи вказують на те, скільки хвилин конструкція зможе зберегти свою міцність та цілісність при впливі вогню.

Однак, для досягнення потрібного класу вогнестійкості, необхідно використовувати відповідний вогнезахист. Різні вогнезахисні фарби можуть мати різні характеристики, тому важливо обрати правильний продукт залежно від потрібного класу вогнестійкості та умов експлуатації.

Вогнезахисні фарби Jotun серії SteelMaster

Серія вогнезахисних фарб SteelMaster від компанії Jotun є однією з провідних ліній вогнезахисних фарб на ринку. Ці фарби розроблені для захисту сталевих конструкцій від впливу вогню в разі пожежі, та забезпечують відповідний рівень вогнестійкості відповідно до вимог міжнародних стандартів.

Одним з ключових переваг SteelMaster є їх асортимент, який включає різні типи вогнезахисних фарб з різними властивостями, такими як епоксидні, акрилові, або водно-дисперсійні. Це дозволяє вибрати оптимальний варіант для конкретних потреб та вимог проекту.

Наприклад, SteelMaster 60SB і SteelMaster 120SB - це розчинні вогнезахисні фарби, що спучуються, які наносяться безпосередньо на металеву поверхню, утворюючи захисний шар. Під час пожежі, фарба спучується, утворюючи піну, яка відгортається, утворюючи ізольований шар, який не допускає поширення вогню.

Інший продукт - SteelMaster 1200WF та 600WF - це водно-дисперсійна інтумесцентна фарба, яка розширюється та утворює згущений шар при нагріванні. Вони не містить розчинників, тому можуть бути використані у виробничих приміщеннях, де вимоги до екологічної безпеки високі.

Також серія SteelMaster включає епоксидні вогнезахисні фарби, такі як SteelMaster 1200HPE. Ця фарба має високу механічну міцність та адгезію, тому їх часто використовують у промислових умовах.

Загалом, продукти серії SteelMaster є високоефективними вогнезахисними фарбами, які забезпечують надійний захист сталевих конструкцій від пожежі та мають високу міцність та довговічність.

Де купити вогнезахисні фарби SteelMaster в Україні?

Для замовлення фарб серії SteelMaster від Jotun в Україні можна звернутися до компанії Welesgard, яка є офіційним партнером Jotun в Україні.

На сайті компанії Welesgard (welesgard.com.ua) можна ознайомитися з асортиментом вогнезахисних матеріалів та замовити необхідну продукцію. Для замовлення можна зателефонувати на контактні номери телефонів, вказані на сайті, або скористатися електронною поштою. Також на сайті є можливість заповнити онлайн-форму замовлення.

При замовленні фарб необхідно вказати потрібну кількість продукту та зв'язатися з представниками компанії для уточнення умов доставки та оплати.


 Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации