• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48, +38 (097) 475-20-95
Азовпромсталь
 • Металлопрокат из Мариуполя

  На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
 • Поставки металлопроката под

  Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

Бітумна Черепиця: Найкращий вибір для вашої покрівлі.

Бітумна черепиця входить в родину м'яких покрівельних матеріалів, і ця популярність заслужено виправдана. Цей матеріал виготовляється на основі склополотна, модифікованого бітуму та кам'яного посипання, і він володіє низькою водопоглинаністю, що перешкоджає корозії та гниттю.

Бітумна черепиця

Дизайн і стиль - Один з головних аргументів на користь бітумної черепиці полягає в її ексклюзивному дизайні, який зберігає свої якості протягом тривалого періоду служби. Вибір марки бітуму визначає якість та тривалість служби цього матеріалу. Варіанти модифікації бітуму включають в себе якісні характеристики м'якої черепиці. Цей матеріал ідеально підходить для криття скатних дахів і завдяки посиленому скловолокну володіє великою міцністю.

Відмінна гідроізоляція - Бітумно-полімерна оболонка забезпечує надійну гідроізоляцію підпокрівельного простору, а гранульоване посипання додає ефект природного каменю, захищаючи матеріал від агресивних атмосферних впливів. Враховуючи ці технічні показники, бітумна черепиця залишається доступним і економічним варіантом для багатьох споживачів. Великий вибір кольорів і текстур дозволяє створювати індивідуальний дизайн даху, і це є важливою перевагою.

Технологічні переваги - Багатошарова структура бітумного основи робить матеріал технологічно високопродуктивним і забезпечує довговічність. Важливо також відзначити екологічну безпеку бітумної черепиці, оскільки виробничі компоненти цього матеріалу абсолютно безпечні і не виділяють шкідливих речовин. Приховані конструкційні кріплення забезпечують цілісність покрівельного полотна і створюють аккуратний зовнішній вигляд.

Висока якість - Необхідно вибирати бітумну черепицю від надійних виробників, оскільки якість матеріалу може значно варіюватися. Магазин "Домикс" пропонує широкий вибір бітумної черепиці від виробників з відомим ім'ям, гарантуючи високу якість.

Бітумна черепиця

Бітумна черепиця досить гнучка і витримує змінні кліматичні умови. Різноманітність кольорів і дизайнів робить її ідеальним вибором для будь-якого архітектурного стилю і ландшафту.

На сьогоднішній день бітумна черепиця стала символом вишуканості та надійності для покрівлі будь-якого об'єму та форми. Ось кілька важливих аспектів, які роблять бітумну черепицю настільки популярною:

 1. Довговічність та Надійність: Бітумна черепиця відома своєю тривалістю служби. Вона може залишатися надійною і ефективною протягом десятиліть, захищаючи ваш будинок від будь-яких погодних умов.

 2. Широкий Вибір Дизайну: Бітумна черепиця доступна в безлічі кольорів і текстур, що дає вам можливість підібрати дизайн, який ідеально впишеться у стиль вашого будинку. Ви можете створити класичний або сучасний вигляд покрівлі, залежно від ваших уподобань.

 3. Ефективна Гідроізоляція: Гідроізоляційні властивості бітумної черепиці роблять її ідеальним вибором для захисту будинку від дощу, снігу і льоду. Ви можете бути впевнені, що вода не проникне через вашу покрівлю.

 4. Екологічна Безпека: Багато виробників бітумної черепиці дбають про навколишнє середовище та виготовляють матеріал, який не завдає шкоди навколишньому середовищу. Це означає, що ви можете забезпечити надійний захист свого будинку, не посягаючи на природу.

 5. Висока Міцність: Бітумна черепиця стійка до механічних пошкоджень, таких як удари граду або гілки дерев. Вона не ламається і не розривається під впливом зовнішніх чинників.

 6. Легка Установка: Встановлення бітумної черепиці відносно просте, що робить його привабливим вибором для будівельників та майстрів будівельних робіт. Ви зможете швидко і ефективно встановити нову покрівлю без зайвих зусиль.

Усі ці переваги роблять бітумну черепицю ідеальним рішенням для будь-якого житла. Ви можете бути впевнені, що обравши її, ви отримаєте надійний та естетично привабливий захист для вашого будинку. І незалежно від того, які ви маєте уподобання стосовно дизайну, ви знайдете бітумну черепицю, яка задовольнить всі ваші потреби.Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации