• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48, +38 (097) 475-20-95
Азовпромсталь
 • Металлопрокат из Мариуполя

  На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
 • Поставки металлопроката под

  Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

Люк під плитку в інтер'єрі будинку

Люк під плитку в інтер'єрі будинку

Естетично приваблива ванна кімната високо цінується не лише дизайнерами приміщень, а й власниками нерухомості. Люки під плитку дозволять не тільки приховати комунікації, але й залишити необхідний доступ до їх періодичного обслуговування. Грамотно зроблена конструкція досить просто, але надійно монтується силами робітника. Витримує навантаження, створювані плиткою та штукатуркою.

Чому варто вибирати спеціальний люк

Саморобна конструкція не гарантує якісної роботи механізму після його монтажу. Використання підручних матеріалів, відсутність інженерних розрахунків та безліч другорядних дрібниць призводять до того, що саморобні конструкції досить швидко виходять з ладу. Завдають безліч неприємностей власнику нерухомості. Професійні люки, що встановлюються під керамічну плитку, мають такі переваги:

 1. Широкий вибір типорозмірів під різні комунікаційні канали.
 2. Щодо легкої конструкції не навантажує гіпсокартонну стіну.
 3. Грамотно продуманий до дрібниць механізм відкривання та закривання.
 4. Особливо важливий для доступу до лічильників холодної та гарячої води.
 5. Візуально зливається зі стіною або підлогою покритою кахлем, плиткою.

Ревізійний люк може бути зроблений із пластику. Але такий аналог не має високої естетичної привабливості. Відносно швидко старіє і може бути пошкоджено під час чергового розтину для доступу до лічильників або комунікацій. Саме тому металеві, приховані конструкції користуються стабільним попитом у покупців та монтажників.

Особливості вибору люка

Грамотно продуманий до дрібниць механізм немає зовнішньої ручки. При дотриманні точності монтажу, люк практично не впадає у вічі, при побіжному огляді приміщення. Навпаки, зливається з інтер'єром, не порушуючи природні рівні лінії керамічної плитки. Відкривання відбувається за допомогою натискання на люк, щоб спрацював механізм. Повторне натискання фіксує його у закритому положенні. До важливих параметрів вибору слід зарахувати:

 • фізичні розміри відповідають комунікаційному каналу;
 • алюмінієва основа краще справляється із підвищеною вологістю;
 • достатній доступ для обслуговування труб, лічильників;
 • наявність отворів під монтаж пристрою в стіну, шахту.

Люки прихованого монтажу від виробника мають широку лінійку розмірів. Так, щоб споживач міг максимально точно підібрати виріб з кроком лише кілька сантиметрів. Як квадратної, так і прямокутної форми з вертикальною або горизонтальною орієнтацією положення дверцят.Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации